KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16583136
nr 1658 3136
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -37, träd i höst. Olja på pannå, 60x49 cm, yttermått inklusive ram: 80x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 november 2024
kl 18:41:17
100 kr
250 kr
300 kr